Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru furnizare autoateliere pe șasiu de autoutilitară 4x4
- Număr anunț
- CN1046668
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES (CUI 32537534)
- Furnizor / câștigător
- MHS TRUCK & BUS SRL (CUI 21570837)
- Cod CPV
- 34144220-6 · Vehicule de depanare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.933.507,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.705.600 RON
- Data publicării
- 02.09.2022 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1094713
- Termen limită
- 06.10.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 170-481118
- Documentație de atribuire
- DF1157873
Documente
Documentația de atribuire
- 20220826_N_XXX-Anexa 1 la caiet de sarcini-[01016]-semnat.doc.p7s
- 20220826_N_XXX-Anexa la FDA Instructiuni candidati-ofertanti Autoateliere-[01016]-semnat.doc.p7s
- 20220826_N_XXX-Caiet de sarcini Autoatelier-[01016]-semnat.doc.p7s
- 20220826_N_XXX-Clauze_contractuale obligatorii_AC-[01016]-semnat.doc.p7s
- 20220826_N_XXX-Clauze_contractuale obligatorii_CS-[01016]-semnat.doc.p7s
- 20220826_N_XXX-Modele de formulare cu matrice conformitate-[01016]-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1157873.pdf
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MHS TRUCK & BUS SRL CUI RO 21570837
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
APEXMOTORS SRL CUI RO32749235
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELECTRO OPTIC SYSTEMS MANAGEMENT CONSULTING SRL CUI 24878450
Valoare atribuită
3.705.600 RON
din 1.933.507,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro