Anulată Anunț de participare

Achiziție de materiale necesare pentru combaterea pandemiei cu virusul COVID-19 în cadrul a 7 unități școlare din orașul Balș

Număr anunț
CN1046679
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.018.675,27 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
02.09.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1099495
Termen limită
10.10.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 170-481064
Documentație de atribuire
DF1157811

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.018.675,27 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente de protectie 628.624,57 RON Anulat
2 Produse de curatenie 390.050,70 RON Anulat

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SOCADANCE MD SRL CUI 18392942
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.