Atribuită
Anunț de participare
CL8 - Statie noua de epurare in localitatea Chilia Veche. Extindere (completare) statie de epurare in Sulina
- Număr anunț
- CN1046667
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
- Furnizor / câștigător
- NESS PROIECT EUROPE SRL (CUI 27503616)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.451.709 RON
- Valoare atribuită
- 17.694.733,16 RON
- Data publicării
- 02.09.2022 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1105525
- Termen limită
- 14.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 170-483005
- Documentație de atribuire
- DF1157921
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA- Fisa de acordare punctaj CL8_rev.ANAP.docx.p7s
- capitol 1 cond contract.rar.p7s
- Capitol 2 CS Cerintele Autoritatii Contractante.rar.p7s
- Capitol 3 Caiet de sarcini - PD_CL8.rar.p7s
- Capitol 4 Caiet de sarcini - Liste.rar.p7s
- Capitol 5 CS Informatii parte din contract.part1.rar.p7s
- Capitol 5 CS Informatii parte din contract.part2.rar.p7s
- Capitol 6 Informatii care nu fac parte din contract.rar.p7s
- Capitolul 0 - Formulare.doc.p7s
- F.COLECTARE_DATE_CL8 Epurare Chilia_Sulina.docx.p7s
- FisaDate_DF1157921.pdf
- Grila de evaluare_CL8.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NESS PROIECT EUROPE SRL CUI RO 27503616
Asociați 1
I.G.U.T. SRL CUI RO 1100768
Valoare atribuită
17.694.733,16 RON
din 15.451.709 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro