Atribuită
Anunț de participare
Servicii de întreținere, service și reparaţii echipament de radiologie – Medicină Nucleară, cu asigurarea pieselor de schimb
- Număr anunț
- CN1046655
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.716.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.716.000 RON
- Data publicării
- 01.09.2022 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1093396
- Termen limită
- 17.10.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 169-478380
- Documentație de atribuire
- DF1157745
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Valoare atribuită
1.716.000 RON
din 1.716.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro