Atribuită
Anunț de participare
Servicii de asigurare obligatorie de raspundere civilă auto pentru prejudicii produse terţilor prin accidente de vehicule şi de tramvaie, denumite în continuare RCA
- Număr anunț
- SCN1103808
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247.500 RON
- Valoare atribuită
- 435.715 RON
- Data publicării
- 29.03.2022 08:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1069600
- Termen limită
- 13.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1142125
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la caietul de sarcini - Tabel RCA final.xlsx.p7s
- caiet sarcini RCA + ANEXE.semnat.pdf
- documentatie RCA prima pagina.semnat.pdf
- FisaDate_DF1142125.pdf
- formulare RCA.doc.p7s
- formulare RCA.semnat.pdf
- Formular Propunere Tehnica RCA.docx.p7s
- proiect acord cadru RCA.semnat.pdf
- proiect Contract subs. RCA.semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
435.715 RON
din 247.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro