Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Contract servicii de proiectare in vederea actualizarii documentațiilor tehnico-economice la obiectivul de investiții ,,Corectarea torentilor din bazinul hidrografic Ermeneasa” - D.S. Prahova
- Număr anunț
- SCN1103968
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURĂ "MARIN DRĂCEA" (CUI 34638446)
- Cod CPV
- 71322400-5 · Servicii de proiectare a barajelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162.000 RON
- Valoare atribuită
- 161.500 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 30.03.2022 15:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1068989
- Termen limită
- 11.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1138871
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
GEOLEX INTERNATIONAL S.R.L. CUI 41699047
Valoare atribuită
161.500 RON
din 162.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.