Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,9% sub estimat

Contract furnizare pachete materiale de curatenie pentru grupul țintă din cadrul Centrului de Zi, oraș Năsăud. Proiect „Servicii sociale pentru seniorii comunității năsăudene” Cod SMIS: 126749

Număr anunț
SCN1103948
Autoritate contractantă
ORASUL NASAUD (CUI 4347887)
Furnizor / câștigător
KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.496 RON
Valoare atribuită
81.698,40 RON 34,9% sub estimat
Data publicării
30.03.2022 12:10
Anunț de atribuire
SCNA1071432
Termen limită
13.04.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1141585

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

81.698,40 RON

din 125.496 RON estimat 34,9%

Adjudecat la 65,1% din estimat · economie 43.797,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.