Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,2% sub estimat
„Lucrări de întreținere și împietruire străzi în Municipiul Vaslui”
- Număr anunț
- SCN1103912
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
- Furnizor / câștigător
- ENECTOSTOP SRL (CUI 17410269)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 697.431,47 RON
- Valoare atribuită
- 542.864,57 RON 22,2% sub estimat
- Data publicării
- 30.03.2022 09:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1071039
- Termen limită
- 28.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1142172
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENECTOSTOP SRL CUI 17410269
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FRENAUTO UNIVERSAL SRL CUI RO18929451
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SORAGMIN SRL CUI 26473061
Valoare atribuită
542.864,57 RON
din 697.431,47 RON estimat
22,2%
Adjudecat la 77,8% din estimat · economie 154.566,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.