Anulată Anunț de participare

Încheiere acord-cadru furnizare ”Hangare complet echipate, cu rol de a asigura facilitatea de mentenanță dislocabilă pentru aeronave cu aripă rotativă. Hangar elicoptere pe structură metalică dislocabil” și “Punct de comandă dislocabil”

Număr anunț
CN1046732
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Cod CPV
39522530-1 · Corturi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.868.540 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
03.09.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1094560
Termen limită
11.10.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 171-483850
Documentație de atribuire
DF1158225

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 26.868.540 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Hangare complet echipate, cu rol de a asigura facilitatea de me… 15.330.000 RON Anulat
2 Punct de comandă dislocabil 11.538.540 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
POP INDUSTRY SRL CUI RO 6759221
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MARDO LIGNA SRL CUI 33136700

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.