Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 79,5% sub estimat

Servicii de inginerie pentru activități complete de proiectare la CNE Cernavodă (Unitate 0, 1 și 2)

Număr anunț
CN1046713
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
KINECTRICS NUCLEAR ROMANIA S.R.L. (CUI 5042040)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.938.564,20 RON
Valoare atribuită
7.789.140 RON 79,5% sub estimat
Data publicării
09.09.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1105909
Termen limită
17.10.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 175-496788
Documentație de atribuire
DF1158119

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 3
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Kinectrics Inc. CUI 1424574
Oferta 2 Câștigător Individuala
Subcontractanți 3

Valoare atribuită

7.789.140 RON

din 37.938.564,20 RON estimat 79,5%

Adjudecat la 20,5% din estimat · economie 30.149.424,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.