Anulată
Anunț de participare
Furnizarea de autobuze electrice si statii de incarcare, oras SEINI, judet MARAMURES
- Număr anunț
- CN1040960
- Autoritate contractantă
- Orasul Seini (CUI 3627765)
- Cod CPV
- 34144910-0 · Autobuze electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.626.838,28 RON
- Data publicării
- 31.03.2022 19:00
- Termen limită
- 06.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 065-168904
- Documentație de atribuire
- DF1141721
Documente
Documentația de atribuire
- 2.1. Formular nr. 9_Propunere tehnica_AUTOBUZE_SEINI_15.03.2022.doc.p7s
- 2. 2. Formular 7 propunere financiara_AUTOBUZ_SEINI_FINAL.xls.p7s
- 2. Formulare_bunuri_AUTOBUZE_SEINI_15.03.2022.doc.p7s
- 3. Clauze_contractuale_bunuri_AUTOBUZE_SEINI_15.03.2022.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI AUTOBUZE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1141721.pdf
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.