- Număr anunț
- CN1046821
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- DUAL GENERAL CONSTRUCT SRL (CUI 18780510)
- Cod CPV
- 44113620-7 · Asfalt (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.521.727,86 RON
- Valoare atribuită
- 2.356.711,81 RON
- Data publicării
- 05.09.2022 09:25
- Anunț de atribuire
- CAN1092150
- Termen limită
- 17.10.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1158285
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Mixtura asfaltica-semnat.pdf.p7s
- Clauze contractuale Acord-Cadru-semnat.doc.p7s
- Clauze contractuale Contract subsecvent-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1158285.pdf
- Modele formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DUAL GENERAL CONSTRUCT SRL CUI RO18780510
Subcontractanți 1
SOROCAM SRL CUI RO 1597471
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ACVATOT SRL CUI RO13906
Valoare atribuită
2.356.711,81 RON
din 1.521.727,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro