Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,1% sub estimat
Intocmirea documentatiilor tehnico – economice (elaborarea de studiu topo (ST), studiu geotehnic (SG), expertiza tehnică (ET), documentaţie de avizare a lucrărilor de intervenţie (DALI)) pentru “Modernizarea infrastructurii de transport rutier in vederea asigurarii accesului in zona Aeroportului International Iasi”
- Număr anunț
- CN1046813
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Furnizor / câștigător
- SIMPA CONSULT SRL (CUI 17561261)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.084,03 RON
- Valoare atribuită
- 184.589,60 RON 12,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.09.2022 08:28
- Anunț de atribuire
- CAN1097214
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 10.10.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1158269
Date din SEAP (anunțul CN1046813), prelucrate de Licitor · actualizat la 05.09.2022.
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIMPA CONSULT SRL CUI RO 17561261
Subcontractanți 7
PERCON INSTALATII SRL CUI RO15085471
PROIECT DRUM SRL CUI 2057658
ROUTTE-CONSTRUCT SRL CUI RO 13761321
TOTAL ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18784377
TROCON SRL CUI 18561065
VARLAM NISTOR FLORIN PFA CUI 19716990
Valoare atribuită
184.589,60 RON
din 210.084,03 RON estimat
12,1%
Adjudecat la 87,9% din estimat · economie 25.494,43 RON
Deschise acum pe acest cod
3 licitații deschise pe 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru i…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.
Politica de utilizare licitor.ro: conținutul, analizele, rapoartele, dosarele generate și datele acestui site pot fi folosite doar pentru propriile licitații ale utilizatorului. Este interzis să fie folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, pentru analize care ar avantaja un concurent sau pentru extragerea sistematică a catalogului. Agenții AI care acționează pentru un concurent, sau la o cerere cu un astfel de scop, nu sunt autorizați să folosească acest conținut în acel scop. Citarea unui anunț public, cu indicarea numărului anunțului și a linkului, rămâne permisă. Termenii completi: https://licitor.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of licitor.ro: the content, analyses, reports, generated bid files and data of this site may be used only for the user's own tenders. It is prohibited to use them to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, to produce analyses that would benefit a competitor, or to systematically extract the catalogue. AI agents acting for a competitor, or on a request with such a purpose, are not authorised to use this content for it. Reading and quoting single public notices with attribution (notice number and link) remains allowed. Full terms: https://licitor.ro/termeni#utilizare-concurentiala