Anulată
Anunț de participare
Furnizarea laptelui și a produselor lactate pentru elevii din învăţământul primar și gimnazial de stat şi privat şi pentru preşcolarii din grădiniţele cu program normal de 4 ore de stat şi private autorizate/acredidate din judeţul Cluj, beneficiare ale Programului pentru școli al României, în anul școlar 2022-2023 - 3 loturi
- Număr anunț
- CN1046765
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.015.890,88 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 04.09.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1089314
- Termen limită
- 10.10.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 172-486577
- Documentație de atribuire
- DF1158163
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 5.015.890,88 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zona Cluj-Napoca - Huedin și comunele arondate – Lapte și produ… | 3.264.621,36 RON | Anulat | — |
| 2 | Zona Turda – Câmpia Turzii și comunele arondate – Lapte și prod… | 845.164,32 RON | Anulat | — |
| 3 | Zona Dej – Gherla și comunele arondate – Lapte și produse lacta… | 906.105,20 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.