Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 57,7% sub estimat

Acord-cadru pentru furnizare produse pe loturi: ”Autovehicul 4+1 locuri” – LOT 1 ”Autoutilitară transport marfă 3,3 tone” – LOT 2 ”Autovehicul cu tracțiune integrală, pick-up cu cabină dublă” – LOT 3 ”Autospecială transport câini” – LOT 4

Număr anunț
CN1046758
Autoritate contractantă
U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
Furnizor / câștigător
ROMTURINGIA SRL (CUI 6277265)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.448.000 RON
Valoare atribuită
1.034.336 RON 57,7% sub estimat
Data publicării
04.09.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1091054
Termen limită
03.10.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 172-486536
Documentație de atribuire
DF1158143

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Adjudecat: 1.034.336 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 ”Autovehicul 4+1 locuri” RADACINI MOTORS S.R.L. 479.336 RON
2 “Autoutilitară transport marfă 3,5 tone” ROMTURINGIA S.R.L. 2 contracte 555.000 RON
ROMTURINGIA S.R.L. · contract 2909623 · 01.11.2022 370.000 RON
ROMTURINGIA S.R.L. · contract 2909624 / 1176 · 01.11.2022 185.000 RON
3 ”Autovehicul cu tracțiune integrală, pick-up cu cabină dublă” Anulat
4 ”Autospecială transport câini” Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RADACINI MOTORS SRL CUI RO 17083558
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMTURINGIA SRL CUI RO 6277265

Valoare atribuită

1.034.336 RON

din 2.448.000 RON estimat 57,7%

Adjudecat la 42,3% din estimat · economie 1.413.664 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.