Atribuită
Anunț de participare
Servicii de mentenanță pentru echipamentele informatice din rețeaua IT a Consiliului Județean Cluj
- Număr anunț
- SCN1103992
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Furnizor / câștigător
- STARNET CONSULTING SRL (CUI 10206661)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 425.000 RON
- Valoare atribuită
- 446.868,09 RON
- Data publicării
- 31.03.2022 08:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1069246
- Termen limită
- 11.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1142414
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1142414.pdf
- Model Contract-semnat.pdf.p7s
- Model formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STARNET CONSULTING SRL CUI RO 10206661
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BLADE SOLUTIONS SRL CUI RO24770066
Valoare atribuită
446.868,09 RON
din 425.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro