Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,7% sub estimat
Furnizare de imprimante multifuncționale A4 monocrom
- Număr anunț
- SCN1103982
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IASI (CUI 4541831)
- Furnizor / câștigător
- SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.000 RON
- Valoare atribuită
- 198.000 RON 5,7% sub estimat
- Data publicării
- 31.03.2022 07:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1069665
- Termen limită
- 13.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1142423
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SKY GROUP SRL CUI RO 16365631
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HERALD SRL CUI RO 7384634
Valoare atribuită
198.000 RON
din 210.000 RON estimat
5,7%
Adjudecat la 94,3% din estimat · economie 12.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.