Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,8% sub estimat

MATERIALE ELECTRICE ILUMINAT ORNAMENTAL ARENA NATIONALA - 2 loturi

Număr anunț
SCN1104204
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALĂ ENERGETICA SERVICII BUCUREȘTI S.A. (CUI 41268559)
Furnizor / câștigător
NEMAAD IMPEX SRL (CUI 4175501)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139.450,52 RON
Valoare atribuită
120.265,64 RON 13,8% sub estimat
Data publicării
01.04.2022 16:28
Anunț de atribuire
SCNA1070204
Termen limită
15.04.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1142744

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 139.450,52 RON Adjudecat: 120.265,64 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Diverse Materiale electrice 15.075,52 RON NEMAAD IMPEX 15.066,64 RON ↓0,1%
2 Difuzor opac 124.375 RON NEMAAD IMPEX 105.199 RON ↓15,4%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEMAAD IMPEX SRL CUI RO 4175501
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

120.265,64 RON

din 139.450,52 RON estimat 13,8%

Adjudecat la 86,2% din estimat · economie 19.184,88 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.