Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,3% sub estimat
Contract furnizare si montare doua ansambluri modulare formate din 3 containere metalice
- Număr anunț
- SCN1104194
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
- Furnizor / câștigător
- MODULAR TRADING S.R.L. (CUI 35673433)
- Cod CPV
- 44211100-3 · Constructii modulare prefabricate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268.907,56 RON
- Valoare atribuită
- 219.600 RON 18,3% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2022 15:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1068863
- Termen limită
- 11.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1142795
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FOOD FAMILY SERVICE SRL CUI 35673433
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CNC STEP COMPLEX SRL CUI 37424978
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CBC HALE SRL CUI RO17147562
Valoare atribuită
219.600 RON
din 268.907,56 RON estimat
18,3%
Adjudecat la 81,7% din estimat · economie 49.307,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.