Atribuită Anunț de participare

Petrol si produse petroliere CTL

Număr anunț
CN1046890
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09200000-1 · Petrol, carbune si produse petroliere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.794.116,75 RON
Valoare atribuită
3.263.499,97 RON
Data publicării
08.09.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1093186
Termen limită
17.10.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 174-490061
Documentație de atribuire
DF1158412

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
OILOPROD IMPEX S.R.L. CUI RO 15896821
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM SA CUI RO 1590082
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.263.499,97 RON

din 1.794.116,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.