Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat
Achizitie combustibil(benzina si motorina) pe baza de bonuri valorice
- Număr anunț
- SCN1104139
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 289.495,80 RON
- Valoare atribuită
- 282.283,30 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2022 10:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1070197
- Termen limită
- 18.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1142478
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
282.283,30 RON
din 289.495,80 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 7.212,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.