Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat
”Construire pod beton armat pe DC 20, km 4+700, sat Poiana, comuna Negri, judetul Bacau”
- Număr anunț
- SCN1104138
- Autoritate contractantă
- COMUNA NEGRI (CUI 4535740)
- Furnizor / câștigător
- RAMAROM FOREST SRL (CUI 29085897)
- Cod CPV
- 45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.793.006,71 RON
- Valoare atribuită
- 2.669.152,66 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2022 10:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1076456
- Termen limită
- 19.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1142509
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
RAMAROM FOREST SRL CUI RO29085897
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 23580950
Terți susținători 1
CITADINA 98 SA CUI RO 1634561
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
SERVICII PC SRL CUI RO 23164037
Asociați 1
ROUTTE-CONSTRUCT SRL CUI RO 13761321
Terți susținători 1
Valoare atribuită
2.669.152,66 RON
din 2.793.006,71 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 123.854,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.