Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,5% sub estimat

Furnizare produse de cariera pentru intretinerea drumurilor (piatra sparta sort 40-63 mm) II - DS Bihor

Număr anunț
CN1046848
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
DUMEXIM SRL (CUI 16057895)
Cod CPV
14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa accelerata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
455.900 RON
Valoare atribuită
407.900 RON 10,5% sub estimat
Data publicării
05.09.2022 16:02
Anunț de atribuire
CAN1090083
Termen limită
21.09.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1158351

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 455.900 RON Adjudecat: 407.900 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare Piatra sparta - OS REMETI 282.000 RON DUMEXIM 234.000 RON ↓17,0%
2 Furnizare Piatra sparta - OS SUDRIGIU 173.900 RON CONSTRUCT DRUMURI GROUP S.R.L. 173.900 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DUMEXIM SRL CUI RO 16057895

Valoare atribuită

407.900 RON

din 455.900 RON estimat 10,5%

Adjudecat la 89,5% din estimat · economie 48.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.