Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,7% sub estimat
Pompa de namol.
- Număr anunț
- SCN1104101
- Autoritate contractantă
- APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
- Furnizor / câștigător
- CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
- Cod CPV
- 42122000-0 · Pompe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.000 RON
- Valoare atribuită
- 223.132 RON 10,7% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2022 08:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1072021
- Termen limită
- 26.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1142485
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CEFAIN CONSTRUCT SRL CUI 24721160
Valoare atribuită
223.132 RON
din 250.000 RON estimat
10,7%
Adjudecat la 89,3% din estimat · economie 26.868 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.