Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Echipamente de retea Data Center
- Număr anunț
- CN1041139
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.850.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.848.400 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1083091
- Termen limită
- 10.05.2022 12:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 068-181471
- Documentație de atribuire
- DF1142938
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
FOCALITY SRL CUI RO 23154424
Valoare atribuită
2.848.400 RON
din 2.850.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.