Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,6% sub estimat

MODERNIZARE ILUMINAT PUBLIC STRADAL ÎN COMUNA BIRCHIȘ, SATELE BIRCHIȘ ȘI CAPILNAȘ, JUDEȚUL ARAD PRIN PROGRAMUL AFM PRIVIND SPRIJINIREA EFICIENȚEI ENERGETICE ȘI A GESTIONĂRII INTELIGENTE A ENERGIEI ÎN INFRASTRUCTURA DE ILUMINAT PUBLIC

Număr anunț
SCN1104305
Autoritate contractantă
Comuna Birchis (CUI 3519127)
Furnizor / câștigător
URBIOLED SRL (CUI 32614831)
Cod CPV
45316000-5 · Lucrari de instalare de sisteme de iluminare si de semnalizare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
570.220 RON
Valoare atribuită
526.651,73 RON 7,6% sub estimat
Data publicării
04.04.2022 22:19
Anunț de atribuire
SCNA1074980
Termen limită
21.04.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1142910

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
URBIOLED SRL CUI 32614831
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PRIME TELECOM SRL CUI RO 13506450
Terți susținători 2
XELA - INSTAL SRL CUI RO30648102
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
SICAL S.R.L. CUI 17365460

Valoare atribuită

526.651,73 RON

din 570.220 RON estimat 7,6%

Adjudecat la 92,4% din estimat · economie 43.568,27 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.