- Număr anunț
- CN1046953
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ALDO SECURITY SRL (CUI 11547578)
- Cod CPV
- 35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.486.400 RON
- Valoare atribuită
- 4.830.720 RON
- Data publicării
- 09.09.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1094882
- Termen limită
- 13.10.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 175-496727
- Documentație de atribuire
- DF1158713
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini - Sigilii Unic Identificabile.pdf.p7m
- FisaDate_DF1158713.pdf
- Formulare - Sigilii.7z.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALDO SECURITY SRL CUI 11547578
Valoare atribuită
4.830.720 RON
din 2.486.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro