Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat

Servicii de etalonare a dispozitivelor Hytorc din CNE Cernavoda

Număr anunț
SCN1104250
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
FORTEC SRL (CUI 682730)
Cod CPV
50433000-9 · Servicii de calibrare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.783 RON
Valoare atribuită
6.600 RON 2,7% sub estimat
Data publicării
04.04.2022 09:16
Anunț de atribuire
SCNA1071438
Termen limită
06.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1142760

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FORTEC SRL CUI RO 682730

Valoare atribuită

6.600 RON

din 6.783 RON estimat 2,7%

Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 183 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.