Atribuită
Anunț de participare
Kituri telemedicina
- Număr anunț
- SCN1104248
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 30211300-4 · Platforme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504.037,78 RON
- Valoare atribuită
- 504.005 RON
- Data publicării
- 04.04.2022 09:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1069763
- Termen limită
- 18.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1142654
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Valoare atribuită
504.005 RON
din 504.037,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro