Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat

” Sistem integrat de automate electronice pentru eliberare tichete de parcare in municipiul Buzau” (parcometre independente energetic, sistem de administrare, operare si mentenanta).

Număr anunț
SCN1104245
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
Furnizor / câștigător
FAST PARK CO S.R.L. (CUI 40838511)
Cod CPV
34927000-1 · Aparate de taxare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840.300 RON
Valoare atribuită
788.125 RON 6,2% sub estimat
Data publicării
04.04.2022 09:04
Anunț de atribuire
SCNA1071562
Termen limită
28.04.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1142699

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAST PARK CO S.R.L. CUI RO40838511

Valoare atribuită

788.125 RON

din 840.300 RON estimat 6,2%

Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 52.175 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.