Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,0% sub estimat
ACHIZITIE BULDOEXCAVATOR IN VEDEREA DOTARII SERVICIULUI ADMINISTRAREA DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT DIN CADRUL UAT ORASUL DARMANESTI, JUDETUL BACAU
- Număr anunț
- SCN1104235
- Autoritate contractantă
- ORASUL DARMANESTI (PRIMARIA DARMANESTI) (CUI 4352921)
- Furnizor / câștigător
- VECTRA EXIM SRL (CUI 4056411)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 363.272,54 RON
- Valoare atribuită
- 283.175 RON 22,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.04.2022 08:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1071129
- Termen limită
- 27.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1142757
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COSTA UTILAJE S.R.L. CUI RO30043763
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
283.175 RON
din 363.272,54 RON estimat
22,0%
Adjudecat la 78,0% din estimat · economie 80.097,54 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.