Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,0% sub estimat

Furnizare de Camera videoconferinta

Număr anunț
SCN1104367
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
Furnizor / câștigător
ELTEK MULTIMEDIA (CUI 21340382)
Cod CPV
32232000-8 · Echipament pentru videoconferinte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181.344 RON
Valoare atribuită
128.804 RON 29,0% sub estimat
Data publicării
05.04.2022 11:49
Anunț de atribuire
SCNA1070042
Termen limită
15.04.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1142924

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELTEK MULTIMEDIA CUI RO 21340382
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

128.804 RON

din 181.344 RON estimat 29,0%

Adjudecat la 71,0% din estimat · economie 52.540 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.