Atribuită
Anunț de participare
Rasini schimbatoare de ioni
- Număr anunț
- SCN1104354
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
- Cod CPV
- 24327400-6 · Produse pe baza de rasina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.115.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.204.200 RON
- Data publicării
- 05.04.2022 10:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1070699
- Termen limită
- 27.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1142832
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL CUI RO28347507
Valoare atribuită
1.204.200 RON
din 1.115.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro