Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Execuția de lucrări pentru proiectul „INFIINTARE SISTEMULUI DE APA SI APA UZATA IN COMUNA LUNCA DE JOS”

Număr anunț
SCN1104331
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA DE JOS (CUI 4246211)
Furnizor / câștigător
ELECTROVALCEA SRL (CUI 5071860)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.633.005,83 RON
Valoare atribuită
15.581.515,73 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
05.04.2022 08:56
Anunț de atribuire
SCNA1072121
Termen limită
12.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1140109

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTROVALCEA SRL CUI RO 5071860

Valoare atribuită

15.581.515,73 RON

din 15.633.005,83 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 51.490,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.