Atribuită
Anunț de participare
ÇOMBUSTIBIL TERMIC LICHID
- Număr anunț
- CN1046978
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09211800-9 · Uleiuri minerale si preparate din petrol (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.850.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.705.154 RON
- Data publicării
- 10.09.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1090354
- Termen limită
- 26.09.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 176-497459
- Documentație de atribuire
- DF1158415
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini CTL 2022-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1158415.pdf
- FORMULARE BUN--semnat.docx.p7m
- Instructiuni pentru ofertanti 2022-semnat.pdf.p7m
- Model Acord Cadru si Contract Subsecvent 2022-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SELTIPRO GRUP SRL CUI RO 29164958
Valoare atribuită
5.705.154 RON
din 3.850.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro