Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,7% sub estimat

Achiziție/furnizare echipamente IT aferente obiectivului: „Servicii de integrare si dezvoltare pentru digitalizarea activitatii Primariei Municipiului Târgoviste” -PMT-2022-P021, Cod unic de identificare: 4279944-2022-12.2

Număr anunț
CN1046972
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Furnizor / câștigător
UNION CO SRL (CUI 16591086)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126.050 RON
Valoare atribuită
103.760 RON 17,7% sub estimat
Data publicării
10.09.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1095479
Termen limită
21.10.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 176-497476
Documentație de atribuire
DF1158710

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497

Valoare atribuită

103.760 RON

din 126.050 RON estimat 17,7%

Adjudecat la 82,3% din estimat · economie 22.290 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.