Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,4% sub estimat

APARATE RADIOLOGICE

Număr anunț
CN1047039
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 37190850)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.150.000 RON
Valoare atribuită
6.646.470 RON 18,4% sub estimat
Data publicării
11.09.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1094616
Termen limită
17.10.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 177-500327
Documentație de atribuire
DF1159016

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 8.150.000 RON Adjudecat: 6.646.470 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 APARAT DE RADIOLOGIE FIXA, DIGITALA, CU FIXARE PE PODEA SI DOUA… 1.750.000 RON BRAINS M & A CONSULTING 1.745.000 RON ↓0,3%
2 APARAT DE RADIOLOGIE MOBIL CU BRAT C 3.000.000 RON KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL 2.623.090 RON ↓12,6%
3 APARAT DE RADIOLOGIE MOBIL CU BRAT C SI MONITOR INTEGRAT 3.400.000 RON KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL 2.278.380 RON ↓33,0%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 4
INFOMED SRL CUI RO 6502839

Valoare atribuită

6.646.470 RON

din 8.150.000 RON estimat 18,4%

Adjudecat la 81,6% din estimat · economie 1.503.530 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.