Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,3% sub estimat

Produse de birotica

Număr anunț
SCN1104445
Autoritate contractantă
FUNDAŢIA FILANTROPIA TIMIŞOARA (CUI 18296309)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.000 RON
Valoare atribuită
57.399,27 RON 4,3% sub estimat
Data publicării
06.04.2022 09:53
Anunț de atribuire
SCNA1072737
Termen limită
02.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1143092

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 60.000 RON Adjudecat: 57.399,27 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT I 40.000 RON DNS BIROTICA 39.108,27 RON ↓2,2%
2 LOT II 20.000 RON S.C. CONTE IMPEX S.R.L. S.R.L. 18.291 RON ↓8,5%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTE IMPEX SRL CUI RO 4596543
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
INCREMENTAL SRL CUI RO 8024730

Valoare atribuită

57.399,27 RON

din 60.000 RON estimat 4,3%

Adjudecat la 95,7% din estimat · economie 2.600,73 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.