Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 54,7% sub estimat

Rulmenti si bucse rulmenti

Număr anunț
CN1047122
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
44442000-0 · Rulmenti cu role (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180.034 RON
Valoare atribuită
81.639,78 RON 54,7% sub estimat
Data publicării
13.09.2022 10:04
Anunț de atribuire
CAN1095313
Termen limită
19.10.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1159060

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 81.639,78 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul 1 MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT 55.639,78 RON
2 Lotul 2 AS INDUSTRIAL S.A. 26.000 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AS INDUSTRIAL SA CUI 12427375
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ROMEXIM DIRECT SRL CUI RO 9384053

Valoare atribuită

81.639,78 RON

din 180.034 RON estimat 54,7%

Adjudecat la 45,3% din estimat · economie 98.394,22 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.