Atribuită Anunț de participare

Servicii de curierat pentru livrarea la domiciliul solicitanților a permiselor de conducere și a certificatelor de înmatriculare a autovehiculelor

Număr anunț
CN1047093
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64121100-1 · Servicii de distribuire a corespondentei (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96.000.000 RON
Valoare atribuită
115.920.000 RON
Data publicării
14.09.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1099512
Termen limită
19.10.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 179-505962
Documentație de atribuire
DF1159198

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
INFORM LYKOS SA CUI RO 9030790
Terți + subcontractanți 2
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

115.920.000 RON

din 96.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.