- Număr anunț
- CN1047080
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.300 RON
- Valoare atribuită
- 22.300 RON
- Data publicării
- 12.09.2022 12:11
- Anunț de atribuire
- CAN1094683
- Termen limită
- 14.10.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1158775
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
22.300 RON
din 22.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro