Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,5% sub estimat
Aparate de aer conditionat
- Număr anunț
- SCN1104535
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- INTERFRIG SERVICE SRL (CUI 16324020)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 223.020 RON
- Valoare atribuită
- 195.080,40 RON 12,5% sub estimat
- Data publicării
- 07.04.2022 09:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1070523
- Termen limită
- 27.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1143199
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 195.080,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aparate de aer conditionat | — | INTERFRIG SERVICE | 158.954,40 RON |
| 2 | Aparate de aer conditionat AH | — | INTERFRIG SERVICE | 36.126 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERFRIG SERVICE SRL CUI RO 16324020
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DEPANERO SRL CUI RO27846339
Valoare atribuită
195.080,40 RON
din 223.020 RON estimat
12,5%
Adjudecat la 87,5% din estimat · economie 27.939,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.