Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Serviciu de reparație instalație de ridicat automacara MAN DJ-99-TSV (AD - 30tf)
- Număr anunț
- SCN1104530
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- LOAD SYS GROUP SRL (CUI 16959731)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.930 RON
- Valoare atribuită
- 51.930 RON
- Data publicării
- 07.04.2022 09:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1071748
- Termen limită
- 28.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1143196
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOAD SYS GROUP SRL CUI RO16959731
Valoare atribuită
51.930 RON
din 51.930 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro