Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat
Consumabile pentru Laboratorul de medicina nucleara
- Număr anunț
- SCN1104522
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- S & S GROUPE PRODIMPEX SRL (CUI 7944898)
- Cod CPV
- 33696400-9 · Reactivi izotopici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 609.432 RON
- Valoare atribuită
- 547.584 RON 10,1% sub estimat
- Data publicării
- 07.04.2022 09:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1069388
- Termen limită
- 18.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1143164
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & S GROUPE PRODIMPEX SRL CUI RO 7944898
Valoare atribuită
547.584 RON
din 609.432 RON estimat
10,1%
Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 61.848 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.