Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 65,2% sub estimat
Baterii de acumulatori
- Număr anunț
- CN1047070
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.991.850 RON
- Valoare atribuită
- 693.235 RON 65,2% sub estimat
- Data publicării
- 12.09.2022 09:50
- Anunț de atribuire
- CAN1095376
- Termen limită
- 02.11.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1159011
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARANDA BATERII SRL CUI RO 1560677
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TEMA ENERGY S.A. CUI RO 14389359
Valoare atribuită
693.235 RON
din 1.991.850 RON estimat
65,2%
Adjudecat la 34,8% din estimat · economie 1.298.615 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.