Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat

Lucrari de reparatie conducta de aductiune CHEmp Tarlung 3

Număr anunț
CN1047056
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
NEGOVANU COSTEL & CO S.R.L. (CUI 5559730)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161.445,66 RON
Valoare atribuită
159.035,49 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
12.09.2022 08:12
Anunț de atribuire
CAN1095590
Termen limită
18.10.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1158984

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

159.035,49 RON

din 161.445,66 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 2.410,17 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.