Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,3% sub estimat

Modernizare strada Mesteceni, sat Viisoara, comuna Paunesti, judetul Vrancea

Număr anunț
SCN1104497
Autoritate contractantă
COMUNA PAUNESTI (CUI 4560213)
Furnizor / câștigător
ROMAN IMPEX PREST SRL (CUI 8375340)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.419.442,35 RON
Valoare atribuită
1.273.871,30 RON 10,3% sub estimat
Data publicării
07.04.2022 08:13
Anunț de atribuire
SCNA1071458
Termen limită
28.04.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1143048

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
KEYBOARD SRL CUI RO28411529
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
BRIALBET SRL CUI RO 24973664
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.273.871,30 RON

din 1.419.442,35 RON estimat 10,3%

Adjudecat la 89,7% din estimat · economie 145.571,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.