Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE PIESE DE SCHIMB ȘI SUBANSAMBLE PENTRU CIOCAN DE ABATAJ PNEUMATIC TIP SRK 12
- Număr anunț
- SCN1104494
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- SANROC SRL (CUI 13527747)
- Cod CPV
- 42677000-2 · Piese pentru unelte pneumatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89.501,16 RON
- Valoare atribuită
- 89.498,36 RON
- Data publicării
- 07.04.2022 07:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1070148
- Termen limită
- 02.05.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1143171
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANROC SRL CUI RO 13527747
Valoare atribuită
89.498,36 RON
din 89.501,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro