Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,7% sub estimat

Servicii dirigenție de șantier și supervizor pe parcursul derulării execuției aferente proiectului "Reabilitarea, modernizarea si anveloparea termică a infrastructurii - sistem modern de reducere eficientă a consumului energetic în Academia de Poliție "Alexandru Ioan Cuza"- cod SMIS 125082

Număr anunț
SCN1104710
Autoritate contractantă
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
Cod CPV
71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160.111,30 RON
Valoare atribuită
152.516 RON 4,7% sub estimat
Data publicării
08.04.2022 17:34
Anunț de atribuire
SCNA1074020
Termen limită
27.04.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1143744

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
JAEGER CONS SRL CUI 14527915
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

152.516 RON

din 160.111,30 RON estimat 4,7%

Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 7.595,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.