Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,5% sub estimat
Achiziție CAP TRACTOR
- Număr anunț
- SCN1104684
- Autoritate contractantă
- U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
- Furnizor / câștigător
- AIC TRUCKS S.A. (CUI 36125153)
- Cod CPV
- 34140000-0 · Autovehicule de mare capacitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500.000 RON
- Valoare atribuită
- 407.500 RON 18,5% sub estimat
- Data publicării
- 08.04.2022 14:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1071481
- Termen limită
- 18.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1143560
Documente
Documentația de atribuire
- 0.1.2. MODEL CERINTE CAIET SARCINI - CAP TRACTOR.docx
- 0.1.2. MODEL CERINTE CAIET SARCINI - CAP TRACTOR-signed.pdf
- 0.1 CAIET SARCINI - CAP TRACTOR-signed.pdf
- 0.1 Specificatie tehnica CAP TRACTOR-signed.pdf
- 1. Instructiuni catre ofertanti CAP TRACTOR-signed.pdf
- 3.1. Modele de FORMULARE Cap tractor 71.01.02.doc
- 3. Modele de formulare CAP TRACTOR-signed.pdf
- 4. Proiect de contract-signed.pdf
- FisaDate_DF1143560.pdf
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AIC TRUCKS S.A. CUI RO36125153
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EUROSPEED SRL CUI 13069275
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TAIL INDUSTRY CONSULTING S.R.L. CUI 40583566
Valoare atribuită
407.500 RON
din 500.000 RON estimat
18,5%
Adjudecat la 81,5% din estimat · economie 92.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.